SZKOCJA - AMSTERDAM
Wyjazd z zajęciami języka angielskiegoSzkocja to kraj, który nieodmiennie przyciąga turystów swoją bogatą historią i kulturą, jest tajemnicza i mało znana przez turystów polskich. Dlatego postanowiliśmy zorganizować wyjazd właśnie tam, aby połączyć edukacyjne cele związane ze znajomością języka angielskiego z poznaniem najpiękniejszych zakątków, malowniczych krajobrazów oraz historii legendarnej Szkocji. W trakcie przejazdu do Szkocji wzbogaciliśmy naszą ofertę wizytą w Amsterdamie kuszącym swą niezwykłą urodą tysiące turystów z całego świata.
Propozycję swą kierujemy przede wszystkim do młodych osób chcących poznawać i używać w praktyce języka angielskiego. Kontakt z jego żywą odmianą ułatwi przełamanie barier w swobodnym porozumiewaniu się i zmobilizuje do dalszej nauki.

Czas trwania: 03.08. - 11.08.2024 r.

Cena*: 3580 zł + 20 zł z tytułu obowiązkowego Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i Turystycznego Funduszu Pomocowego
            + 60 £
            + 20 €


Program:
Dzień 1
Wyjazd o godz. 10.00 z parkingu przy Centrum Rekreacyjno-Sportowym Zielona Góra, ul. Sulechowska 41;
przyjazd do Bad Bentheim około godziny 18.00, rozlokowanie grupy, obiadokolacja, wieczorny spacer po pięknym miasteczku słynnym z zamku i wspaniałych ogrodów zamkowych. Jako miasto przygraniczne z Holandią posiada cechy zarówno miast holenderskich, jak i miast Dolnej Saksonii;

Dzień 2
śniadanie, wykwaterowanie; przejazd do Amsterdamu i zwiedzanie najbardziej znanych zakątków stolicy Holandii, a w tym przemiły rejs stateczkiem turystycznym. W godzinach popołudniowych rozlokowanie w kajutach na promie relacji Amsterdam-New Castle; obiadokolacja; nocny rejs w kierunku Północnej Anglii;

Dzień 3 - 8
ok. 8.00 śniadanie na promie, zakończenie rejsu w New Castle ok. godziny 9.00; przejazd autokarem do Edynburga z krótką wizytą po drodze w Jedburgu – przygranicznym szkockim mieście wprowadzającym w charakter historii Szkocji i jej malowniczych terenów; przyjazd do ośrodka, rozlokowanie grupy;
zwiedzanie wg programu:
* Edynburg - stolica Szkocji, wzniesiona na wygasłym wulkanie, spacer po Royal Mile - trakt królewski, gotycka katedry High Kirk of St. Giles, Zamek Królewski, muzeum Historii Szkocji;
* Perth - miasto o bogatej historii i tradycji kultury, dawna stolica Szkocji;
* pałac w Scoon - miejsce koronacji dawnych średniowiecznych władców Szkocji m. in. Makbeta;
* jezioro Loch Ness;
* ruiny zamku Urquahart - niegdyś jednej z najważniejszych fortec w Szkocji;
* przejazd przez najbardziej malownicze zakątki gór Higlandów;

Dzień 8
powrót promem z Newcastle w godzinach wieczornych; kolacja, rejs nocny w kierunku Amsterdamu;

Dzień 9
śniadanie na promie, przybycie do Amsterdamu ok. godz. 10.00; powrót do Polski ok. godziny 21.00.


Zakwaterowanie: zakwaterowanie w hostelu na terenie Niemiec (pokoje kilkuosobowe); zakwaterowanie w części hostelowej w Bonaly Scout Centre (pokoje kilkuosobowe); zakwaterowanie w kajutach promu relacji Amsterdam-New Castle-Amsterdam (pokoje kilkuosobowe).

Uczestnicy mają zapewnioną pościel.


Podane koszty obejmują: przejazd autokarem wysokopokładowym z video, klimatyzacją i wc, rejsy promem relacji Amsterdam-New Castle-Amsterdam wraz z noclegiem w kajutach i wyżywieniem; ubezpieczenie KL+NNW+BP, opiekę pilota, 8 noclegów, 8 śniadań, 6 lunchów, 8 kolacji/obiadokolacji, zajęcia z języka angielskiego, opłaty turystyczne potrzebne do realizacji programu.
Na życzenie możemy wskazać możliwość dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji oraz ubezpieczenia chorób przewlekłych.

UWAGA! Od 1 października 2021 r. wjeżdżający do Wielkich Brytanii zobowiązani są do posiadania ważnych paszportów.*Cena skalkulowana na dzień 22.12.2023 r. może ulec zmianie.

Informujemy ponadto, że ze względów od nas niezależnych program zwiedzania może ulec modyfikacjom.


Zarejestruj się na tę imprezę poprzez formularz zgłoszeniowy