SCOTLAND THE BRAVE
Wyjazd z nauką języka angielskiegoAnglia i Szkocja to kraje, które nieodmiennie przyciągają turystów swoją bogatą historią i kulturą. Szczególnie Szkocja jest tajemnicza i mało znana przez turystów polskich. Dlatego postanowiliśmy zorganizować wyjazd właśnie tam, aby połączyć edukacyjne cele związane ze znajomością języka angielskiego i poznaniem najpiękniejszych zakątków, malowniczych krajobrazów oraz historii legendarnej Szkocji. W trakcie przejazdu i powrotu ze Szkocji wzbogaciliśmy nasz program możliwością wizyty w stolicy Wielkiej Brytanii - Londynu.
Ofertę swą kierujemy przede wszystkim do młodych osób chcących uczyć się języka angielskiego. Kontakt z żywym językiem ułatwi przełamanie barier w swobodnym porozumiewaniu się i zmobilizuje do dalszej nauki.

Czas trwania: 19.08 - 29.08.2023

Cena: 2780 zł + 60 £* + 20 zł z tytułu obowiązkowego Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i Turystycznego Funduszu Pomocowego.

Program:
Dzień 1 - Wyjazd o godz. 16.00 z parkingu przy Centrum Rekreacyjno-Sportowym Zielona Góra, ul. Sulechowska 41.

Dzień 2 - przyjazd do Londynu około godziny 10.00, rozlokowanie grupy, podział na grupy językowe, wizyta w parku Crystal Palace; opcjonalnie krótki spacer po mieście;

Dzień 3
Wyjazd z Londynu godz. 8:00, przyjazd do Edynburga w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie w ośrodku młodzieżowym "Bonaly Camp", spacer po malowniczych okolicach parku krajobrazowego "Pentland Hills".

Dzień 4 - 9
Realizacja programu turystycznego m.in.:
Edynburg - stolica Szkocji, wzniesiona na wygasłym wulkanie; spacer po Royal Mile - trakt królewski, gotycka katedra High Kirk of St. Giles, Zamek Królewski, muzeum Historii Szkocji;
Perth -miasto o bogatej historii i tradycji kultury , dawna stolica Szkocji;
• pałac w Scoon - miejsce koronacji dawnych średniowiecznych władców Szkocji m. in. Makbeta;
• wędrówka po rejonach urzekających Higlandów:
• wizyta w highlandzkiej krainie Trossachs, ojczyźnie słynnego bohatera szkockiego Rob Roy`a;
• przejazd wybrzeżem Loch Lomond - największego i jednego z najpiękniejszych jezior szkockich, symbol wolności i patriotyzmu Szkotów;

Dzień 10
Dalsze zwiedzanie Londynu: do wyboru zwiedzanie Natural History Museum, Victoria & Albert Museum lub Science Museum; wizyta w egzotycznej dzielnicy Brixton.
Wyjazd z Anglii około godziny 19:00.

Dzień 11
Przyjazd do Polski około godziny 13.00.


Zakwaterowanie: baza noclegowa w Centrum Skautowym w Londynie i ośrodek typu hostel w Edynburgu, pokoje wieloosobowe.
Uczestnicy zobowiązani są do zabrania śpiworów.

W cenie imprezy: przejazd autokarem wysokopokładowym wyposażonym w video, klimatyzację i wc, ubezpieczenie KL+NNW+BP, opiekę pilota, 8 nocelgów, 8 śniadań, 8 lunchów, 8 kolacji/obiadokolacji, naukę języka angielskiego, opłaty turystyczne potrzebne do realizacji programu, bilety wstępów i komunikacji miejskiej. Na życzenie możemy wskazać możliwość dodatkowego ubezpieczenia od odwołania wyjazdu.


UWAGA! Od 1 października 2021 r. wjeżdżający do Wielkiej Brytanii zobowiązani są do posiadania ważnych paszportów.

Informujemy ponadto, że ze względów od nas niezależnych program zwiedzania może ulec modyfikacjom.


Zarejestruj się na tę imprezę poprzez formularz zgłoszeniowy

Sprzedajemy bilety lotnicze

img