PARYŻ I ILE-DE FRANCE
+ ASTERIX PARC

Wyjazd z nauką języka angielskiegoMamy przyjemność zaproponować autorski program wyjazdu – łączącego naukę języka angielskiego i elementów języka francuskiego z wędrówką po najciekawszych miejscach jednego z najpiękniejszych miast świata - Paryża.
Wyjazd urozmaicony jest również zwiedzaniem jednej z najpiękniejszych rezydencji Ile-de-France oraz miejsca pobytu ostatnich dni życia Van Gogha uwiecznionego na jego obrazach i filmach o pasji tworzenia tego wielkiego artysty.

Czas trwania: 09.07 - 18.07.2021 r.
Cena: 1690 zł + 70 € * + 10 zł z tytułu obowiązkowego Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Program:
Dzień 1: wyjazd o godzinie 17.00. z parkingu przy Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Zielonej Górze, ul. Sulechowska 41, przejście graniczne w Świecku, przejazd przez Niemcy, Belgię i Francję; przyjazd do Paryża ok. godziny 10.00.

Dzień 2 : zabawa w parku rozrywki Asterix Parc; przejazd do Montmorency, zakwaterowanie.

Dzień 3-9: Zwiedzanie według programu:
Île de La Cité, katedra Notre Dame de Paris, Conciergerie, Hotel de Ville, Ile ST-Louis, St-Séverin spacer dzielnicą łacińską obok Sorbony i Panteonu; place de la Contrescarpe i Rue Mouffetard (jedno z najstarszych i najbardziej legendarnych miejsc Paryża); Arènes de Lutèce (starożytny amfiteatr rzymski), Ogrody Luxemburskie, kościół St-Germain-des-Pres, Auberge Nicolas Flamel (najstarsza kamienica a Paryżu, autentyczny dom słynnego, średniowiecznego alchemika wspomnianego wśród postaci baśniowego świata Harrego Pottera), Musée d’Orsay, Montmorency, Arc de Triomphe, spacer po Avenue des Champs-Élysées, Place de la Concorde, Ogrody Tuileries, Montmartre, Place des Abbesses, Place du Tertre, bazylika Sacré-Coeur, Wieża Eiffla, Dôme des Invalides, rejs statkiem po Sekwanie;
Przepiękny, renesansowy zamek Chantilly będący niegdyś własnością księcia de Condè; spacer po rozległych ogrodach wokół zamku, a także możliwość skosztowania słynnego crème Chantilly;
• Wizyta w Auvers-sur-Oise w słynnym Auberge Ravoux zwanym Maison de Van Gogh miejscu ostatnich dni życia i śmierci malarza - dziś muzeum Van Gogha znanym m.in. z filmu : „Twój Vincent”.

Dzień 9 : Wyjazd z Paryża w godzinach wieczornych.

Dzień 10 : Przyjazd do Polski około godz. 12.00.

Podane koszty obejmują: przejazd autokarem wysokopokładowym wyposażonym w WC, klimatyzację, barek z gorącymi napojami i video, 3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch, obiadokolacja), opłaty turystyczne potrzebne do realizacji programu, opiekę wychowawców i pilota, ubezpieczenie NNW, KL, BP , lekcje języka angielskiego oraz dla chętnych wprowadzenie do języka francuskiego. Na życzenie możemy wskazać możliwość dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji z wyjazdu.

Zakwaterowanie: noclegi w pensjonacie w Montmorency na obrzeżach Paryża (pokoje 3-, 4-, 5- osobowe - każdy z łazienką i WC).

Ośrodek, w którym są zakwaterowane dzieci to dom prowadzony przez zaprzyjaźnionych z nami księży Pallotynów, którzy zapewniają naszej grupie niezbędną opiekę i pomoc oraz dostosowują warunki pobytu do aktualnych wymogów sanitarnych.
Ośrodek położony jest w Montmorency, w bezpośredniej bliskości Paryża, a jednak poza zgiełkiem wielkiego miasta. Teren posiada kilkuhektarowy, prywatny las i miejsce do wypoczynku oraz gier i zabaw dla dzieci.
Dom w czasie pobytu jest na wyłączność tylko dla naszej grupy, co jest dodatkowym atutem dla organizacji wypoczynku dziecięco-młodzieżowego.


Uczestnicy zobowiązani są do zabrania śpiworów
* Cena skalkulowana na dzień 16.12.2020 r. może ulec zmianie.

Informujemy ponadto, że ze względów od nas niezależnych program zwiedzania może ulec modyfikacjom.


Zarejestruj się na tę imprezę poprzez formularz zgłoszeniowy