PARYŻ I ILE-DE FRANCE
+ ASTERIX PARC

Wyjazd z nauką języka angielskiegoMamy przyjemność zaproponować autorski program wyjazdu – łączącego naukę języka angielskiego i elementów języka francuskiego z wędrówką po jednym z najpiękniejszych miast świata - Paryżu. Razem z najczęściej zwiedzanymi atrakcjami zostały w nim ujęte najważniejsze polonika, świadczące o bogatej historii związków Polski z Francją oraz z działalnością najwybitniejszych Polaków na przestrzeni XIX i XXw.

Wyjazd urozmaicony jest również zwiedzaniem jednej z najpiękniejszych rezydencji Ile-de-France oraz miejsca pobytu ostatnich dni życia Van Gogha uwiecznionego na jego obrazach i filmach o pasji tworzenia tego wielkiego artysty.

Czas trwania: 20-29.08.2020 r.
Cena: 1690 zł + 65 € * + 10 zł z tytułu obowiązkowego Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Program:
Dzień 1: wyjazd o godzinie 18.00. przejście graniczne w Świecku, przejazd przez Niemcy, Belgię i Francję; przyjazd do Paryża ok. godziny 10.00.

Dzień 2-8: Zwiedzanie według programu:
Île de La Cité, katedra Notre Dame, Conciergerie, Ile ST-Louis, St-Séverin spacer dzielnicą łacińską obok Sorbony i Panteonu; Ogrody Luxemburskie, kościół St-Germain-des-Pres, Musée d’Orsay, Musée de l’Orangerie, Montmorency, Arc de Triomphe, spacer po Avenue des Champs-Élysées, Place de la Concorde, Ogrody Tuileries, Montmartre, Place du Tertre, bazylika Sacré-Coeur, cmentarz Père-Lachaise, Wieża Eiffla, Dôme des Invalides, rejs statkiem po Sekwanie;
Przepiękny, renesansowy zamek Chantilly będący niegdyś własnością księcia de Condè; spacer po rozległych ogrodach wokół zamku, a także możliwość skosztowania słynnego crème Chantilly;
• Wizyta w Auvers-sur-Oise w słynnym Auberge Ravoux zwanym Maison de Van Gogh miejscu ostatnich dni życia i śmierci malarza - dziś muzeum Van Gogha znanym m.in. z filmu : „Twój Vincent”.

Dzień 9 : zabawa w parku rozrywki Asterix Parc. Wyjazd do Polski ok. godz. 20.00,

Dzień 10 : Przyjazd do Polski około godz. 12.00

Podane koszty obejmują: przejazd autokarem wysokopokładowym wyposażonym w WC, klimatyzację, barek z gorącymi napojami i video, 3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch, obiadokolacja), realizację programu turystycznego, opiekę wychowawców i pilota, ubezpieczenie NNW, KL, BP , lekcje języka angielskiego oraz dla chętnych wprowadzenie do języka francuskiego. Na życzenie możemy wskazać możliwość dodatkowego ubezpieczenia od odwołania wyjazdu.

Zakwaterowanie: noclegi w pensjonacie w Montmorency na obrzeżach Paryża (pokoje 3-, 4-, 5- osobowe - każdy z łazienką i WC).
Uczestnicy zobowiązani są do zabrania śpiworów

* Cena skalkulowana na dzień 08.11.2019 r. może ulec zmianie.

Informujemy ponadto, że ze względów od nas niezależnych program zwiedzania może ulec modyfikacjom.

Zarejestruj się na tę imprezę poprzez formularz zgłoszeniowy