Dawna Galicja

Zapraszamy Państwa do dawnej Galicji: do Lwowa, niezwykłego miasta leżącego na styku cywilizacji Zachodu i Orientu, pełnego brukowanych ulic, uroczych zaułków i kolorowych kamieniczek, ale przede wszystkim miasta tysiąca zabytków, z czego dwieście to arcydzieła architektury na skalę światową. Zwiedzimy także jedno z najpiękniejszych miast europejskich- Kraków, będący centrum kultury i bogatej polskiej tradycji historycznej. Proponujemy Państwu również wizytę w Przemyślu, mieście wielu kultur z bogatą tysiącletnią historią i niezapomniany spektakl w Teatrze Fredreum- najstarszym teatrze amatorskim w Europie, który słynie z 140- letniej historii i doskonałego repertuaru.

Czas trwania wycieczki: 5 dni.

Program:
Kraków - Zamek Królewski na Wawelu, Katedra, dzwon Zygmunta, Groby Królewskie, Trakt Królewski, Rynek Główny, Kościół Mariacki, Collegium Maius;
Przemyśl - Stare Miasto- Kościół Franciszkanów, Rynek, Wieża Zegarowa - Muzeum Dzwonów i Fajek;
Lwów - spacer pośród najpiękniejszych zabytków Starego Miasta wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO: Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Katedra Ormiańska, Cerkiew Uspieńska (Wołoska), ulica Ruska, Kościół Dominikanów, Rynek, Ratusz, Apteka- Muzeum, Teatr Opery i Baletu, Prospekt Swobody, Kolumna Adama Mickiewicza.
Dodatkowo:
Galeria Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach;
Zamek Kazimierzowski w Przemyślu - spektakl Fredrum - najstarszy teatr amatorski w Europie lub
Spektakl w Operze Lwowskiej
W celu poznania szczegółów i zamówienia wycieczki skontaktuj się z naszym biurem.

Sprzedajemy bilety lotnicze

img