Biuro Turystyki i Edukacji - Wycieczki Zagraniczne i Krajowe, Zakopane, Tatry, Anglia, Irlandia

img

KRAKÓW - ZAKOPANE
- ENERGYLANDIAZapraszamy na wycieczkę do jednego z najpiękniejszych miast europejskich Krakowa, będącego centrum kultury i bogatej polskiej tradycji historycznej. Takie miejsca jak: Wawel, Stary Rynek i Sukiennice przyciągają turystów z całego świata. Zwiedzając Kraków uczniowie mają szansę poznać bliżej historię ojczystego kraju w bardziej atrakcyjnym niż podręcznikowym wydaniu. Proponujemy również Państwu wizytę w stolicy polskich Tatr i niezapomnianą wędrówkę do najpiękniejszej doliny zwanej Rusinową. Na koniec zapraszamy na zabawę w nowoczesnym parku rozrywki -Energylandii. Wrażenia gwarantowane!

Pensjonat, w którym uczestnicy będą zakwaterowani znajduje się w Murzasichlu - miejscowości położonej obok Zakopanego u podnóża Tatr w otulinie Tatrzańskiego parku Narodowego, w rejonie Tatr Wysokich. Murzasichle stanowi dobre miejsce wypadowe na najpiękniejsze górskie szlaki. Noclegi w pokojach 3, 4 i 5 osobowych. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym.

Czas trwania: 3 dni
Cena: w sprawie kosztów wycieczki prosimy o kontakt z naszym Biurem.

W programie m.in.:

Kraków- Zamek Królewski na Wawelu, Katedra, Rynek Główny, Kościół Mariacki, Sukiennice, Kazimierz – część miasta założona przez Kazimierza Wielkiego z Kościołem na Skałce i dawną dzielnicą Żydowską.

Zakopane- ulica Kościeliska, Krupówki, Kaplica na Jaszczurówce, Wielka Krokiew. Tatrzański Park Narodowy- Rusinowa Polana.

Zabawa w Energylandii – Największym w Polsce parku rozrywki.
Podane koszty obejmują: przejazd autokarem, opiekę pilota, wstępy do wybranych obiektów, usługę przewodnicką w Krakowie i TPN, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje.Informujemy ponadto, że ze względów od nas niezależnych program zwiedzania może ulec modyfikacjom.