Kraków Zakopane Słowacja

Zapraszamy Państwa na wycieczkę do wschodniej Słowacji i w polskie Tatry. Proponujemy wizytę w gęsto zalesionym Słowackim Raju z zielonymi wąwozami i malowniczymi skałami, odwiedzenie malowniczego średniowiecznego miasteczka- Levoca, które zachowało prawie niezmieniony wygląd z XVI wieku, wizytę w stolicy polskich Tatr i niezapomnianą wędrówkę do Morskiego Oka. Zapraszamy również do jednego z najpiękniejszych miast europejskich Krakowa, będącego centrum kultury i bogatej polskiej tradycji historycznej. Takie miejsca jak: Wawel, Stary Rynek i Sukiennice przyciągają turystów z całego świata. Zwiedzając Kraków uczniowie mają szansę poznać bliżej historię ojczystego kraju w bardziej atrakcyjnym niż podręcznikowym wydaniu.

Czas trwania wycieczki: 4 dni.

W programie m.in.:
Kraków- Zamek Królewski na Wawelu, Katedra, Dzwon Zygmunta, Groby Królewskie, Trakt Królewski, Rynek Główny, Kościół Mariacki, Sukiennice, Collegium Maius.
Zakopane- ulica Kościeliska, Krupówki, Kaplica na Jaszczurówce, Wielka Krokiew.
Tatrzański Park Narodowy- wędrówka nad Morskie Oko.

Słowacja: Zamek Orawski - trzykondygnacyjny warowny zamek z XIII w., wznoszący się na 112 metrowej skale - uważany za jeden z najważniejszych zabytków północnej Słowacji. Słowacki Raj - jeden z najpiękniejszych parków narodowych w Europie, przejście piesze szlakami górskimi dostępnymi dla każdego, średnio zaawansowanego turysty posiadającego trochę zręczności i brak lęku wysokości. Szlak wiedzie wąwozami z wodospadami po drabinach i pniach.
Levoca- malowniczo położone, średniowieczne miasteczko, w którym panuje niezwykła, poruszająca wyobraźnię atmosfera.

Podane koszta obejmują: przejazd autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie KL+NNW, wstępy do wybranych obiektów, usługę przewodnicką w Krakowie i TPN, 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiadokolacje;W celu poznania szczegółów i zamówienia wycieczki skontaktuj się z naszym biurem.

Sprzedajemy bilety lotnicze

img