1 dzień w Berlinie

Berlin to miasto wyjątkowe niepodobne do żadnego innego zarówno w Niemczech jak i na świecie. O jego wyjątkowości zadecydował wir wydarzeñ historii współczesnej. Jako stolica nowych zjednoczonych Niemiec przeżywa renesans wywołujący zachwyt i zdumienie milionów turystów odwiedzających corocznie to miasto. Zapraszamy Pañstwa na wędrówkę po czarujących i zaskakujących zakątkach wielkiego Berlina.

Czas trwania wycieczki: 1 dzień; (wyjazd z Zielonej Góry o godz. 6-00, przyjazd około godz. 22-00)

W programie m.in.:
Berlińskie Stare Miasto, Wyspa Muzeów, Pergamonmuseum lub Muzeum Egipskie, Charlottenburg, Mur Berliński, Aleja Unter den Linden, pomnik Fryderyka Wielkiego, Brama Brandenburska, Reichstag, Aleksanderplatz, Siegesaule, Kurfurstendamm, Kościół Pamięci

Proponowana wycieczka ma charakter wyjazdu dydaktycznego ze względu na zawarte w programie bogate treści historyczne. Podczas zwiedzania wybranego muzeum zaprezentowane zostaną wybrane zagadnienia z dziejów starożytnych cywilizacji. Dodatkowym walorem zajęć muzealnych jest możliwość kontaktu z autentycznymi zabytkami, który wzbogaca przekazywane treści. Berlin to również skarbnica wiadomości z zakresu historii współczesnej. Zwiedzanie Reichstagu i Bramy Branderburskiej powiązane zostanie z wykładem o najnowszych dziejach Niemiec i Zjednoczonej Europy.

Podane koszty obejmują:
przejazd luksusowym autokarem wyposażonym w WC, barek z gorącymi napojami i video, opiekę pilota oraz ubezpieczenie, oraz bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.
W celu poznania szczegółów i zamówienia wycieczki skontaktuj się z naszym biurem.

Sprzedajemy bilety lotnicze

img